Key account manager

Candidatul ideal:

•    Experienta in domeniul vanzarilor de servicii (B2B) de minim 2 ani- conditie obligatorie;
•    Studii superioare finalizate si atractie catre domeniul tehnic (preferabil);
•    Abilitati de comunicare, prezentare si negociere evidente;
•    O puternica motivatie profesionala, personala si financiara;
•    Experienta in domeniul sistemelor de securitate  - constituie un avantaj;
•    Motivatie, perseverenta si putere de convingere;
•    Orientare catre client si catre rezultate, obisnuit sa lucreze cu deadline-uri stricte;
•    Capacitate de lucru atat individual, cat si in echipa;
•    Operare PC – MS Office (Word, Excel), Internet;
•    Carnet de conducere categoria B.

Responsabilitati:

•    Activitate preponderenta de HUNTING;
•    Participarea activa la intocmirea strategiei de vanzari;
•    Prospectarea continua a pietei in vederea identificarii a noi oportunitati de business;
•    Responsabilitati privind promovarea si ofertarea serviciilor integrate de sisteme de securitate oferite;
•    Responsabil de urmarirea realizarii target-ului lunar de vanzari si profit;
•    Negocierea si urmarirea derularii in conditii optime a contractelor cu diversi clienti;
•    Asigurarea implementarii si respectarii tuturor politicilor si procedurilor de lucru ale companiei;
•    Reprezentarea si promovarea imaginii companiei intr-un mod profesionist;
•    Cunoasterea concurentei si a pietei de profil;
•    Colaborarea cu toti membrii companiei pentru asigurarea satisfactiei clientilor si indeplinirea target-urilor.

Oferta noastra pentru viitorul nostru coleg:

•    salariu atractiv, in functie de experienta profesionala;
•    mediu de lucru dinamic, in cadrul unei colectiv tanar si motivat;
•    conditii de munca avantajoase;
•    on-the-job training si feedback permanent din partea managementului.