Agent vanzari servicii

Candidatul ideal:

•    Experienta in domeniul vanzarilor de servicii (B2B) de minim 1 an- conditie obligatorie;
•    Studii superioare finalizate si atractie catre domeniul tehnic (preferabil);
•    Abilitati de comunicare, prezentare si negociere evidente;
•    Experienta in domeniul sistemelor de securitate constituie un avantaj;
•    Motivatie, perseverenta si putere de convingere;
•    Orientare catre client si rezultate, obtinerea targetului stabilit;
•    Capacitate de lucru atat individual, cat si in echipa;
•    Operare PC – MS Office (Word, Excel), Internet;
•    Carnet de conducere categoria B.

Responsabilitati:

•    Prospectarea continua a pietei in vederea identificarii de noi clienti;
•    Responsabilitati privind promovarea intr-o maniera profesionista a serviciilor integrate de sisteme de securitate oferite de companie;
•    Cunoasterea concurentei si a pietei de profil;
•    Responsabil de urmarirea realizarii target-ului lunar de vanzari si profit;
•    Negocierea si urmarirea derularii in conditii optime a contractelor cu diversi clienti;
•    Respectarea tuturor politicilor si procedurilor de lucru ale companiei;
•    Colaborarea cu toti membrii companiei pentru asigurarea satisfactiei clientilor si indeplinirea target-urilor.

Oferta noastra pentru viitorul nostru coleg:

•    Salariu atractiv si bonusuri motivante, in functie de rezultatele obtinute;
•    Mediu de lucru dinamic, in cadrul unei colectiv tanar si motivat;
•    Oportunitati de dezvoltare a carierei profesionale;
•    On-the-job training si feedback permanent.